VÍTĚZNĚ AŽ DO CÍLE

Další ročník volejbalového klání škol je v cíli, a my můžeme stejně jako v předešlých letech zatleskat našemu skvělému týmu vedenému panem trenérem Plichtou. Soutěž více než padesáti družstev ze škol z celého Jihočeského kraje má totiž staronového vítěze, a to "NÁS". Tři družstva složená z naši mladých reprezentantů obsadila v té početné konkurenci celkové 1., 2. a 5. místo. Dá se říct, že o moc lepší už to opravdu být nemůže. Tento výborně vedený pracovitý tým jsme zvyklí chválit, neboť jejich výsledky jsou tradičně skvělé. Takže s koncem sezóny bych přidal pro změnu jedno přání. Přání dostatku sil a vůle bojovat, až přijde chvíle porážky. Chvíle, která ve sportu i v životě civilním zákonitě přichází.
A teď jména úspěšných: Filip Kopřiva, Markéta Fialová, Václav Patč, Natálka Zieglerová, Jana Vávrová, Antonín Patč, Samuel Theier, Emma Theierová, Jan Smetana a samozřejmě Mgr. Miroslav Plichta.

Chlapvoldoš 2017