Exkurze v domově s pečovatelskou službou

EXKURZE V DOMOVĚ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU

Dne 3. dubna 2007 si Školní klub udělal exkurzi do domova s pečovatelskou službou na Vyšehradě, aby žáci věděli, co v takových domovech je, co se tam děje a nebo co tam s těmi lidmi dělají a jak jim pomáhají. Na všechny tyto otázky nám odpověděla paní ředitelka tohoto domova, která na nás byla moc milá a ochotně nám zodpověděla naše další dotazy!

Když jsme si vše vysvětlili, následovala prohlídka technického zařízení a jejich krásné zahrady. Po prohlídce jsme konečně mohli začít předávat dárky, které vytvořila naše školní družina.

Lidé z domova byli velmi nadšení z našich výrobků a z naší ochoty, že jsme za nimi přišli a popřáli hezké Velikonoce, proto se nám taky snažili dát nějaké ty peníze, ale my jsme se nedali a vše jim vrátili, ale nějaké dobroty jsme si nechali! Nikomu z nás totiž nemohla uniknout jejich radost, jakou měli, když jsme jim předávali naše výrobky a popřáli hezké Velikonoce!

Exkurze se nám mooooooooc líbila a doufáme,že jich bude víc!!!

Za školní klub Martina Procházková