Setkání čtenářských škol

Dne 20. 2. 2019 se v naší škole uskutečnilo Regionální setkání čtenářských škol projektu Pomáháme školám k úspěchu. Sešli se učitelé 1. stupně z naší školy, ze ZŠ a MŠ Frymburk a ze ZŠ Plešivec. V hodinách, které otevřely paní učitelky třetích tříd Renata Prokopová a Ilona Wippernová, jsme mohli vidět, jak je u dětí rozvíjena čtenářská a kritická gramotnost, tolik důležitá pro budoucí život. V následné pedagogické reflexi se všichni přítomní učitelé shodli nad přínosy těchto setkání důležitých pro společné učení a rozvíjení se v pedagogických dovednostech.
Za měsíc se sejdou matematici a fyzici znovu u nás.