Minulosti není nikdy dosti

Členové dramatického kroužku ze 7. C připravili ke Dni učitelů divadelní představení o historických osobnostech s J. A. Komenským v jedné z hlavních rolí. Představení zhlédli žáci 5., 6. a 7. ročníku.
Ještě byste si vzpomněli, jaké osobnosti jste viděli a jaké jazyky v něm zazněly?
Šest týdnů intenzivní práce - procvičování textu, malování kulis, shánění rekvizit a kostýmů... Pečlivé přípravy byly odměněny potleskem publika. Hru, jejíž scénář napsal a režíroval Erik, herci zahráli devětkrát. Tréma z většiny z nich spadla po prvním představení. Desáté představení zhlédnou učitelé příští středu.

Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.Divadlo 28. 3.