Fotografická soutěž - PŘÍRODA NA JAŘE 2019

VŠEM ŽÁKŮM DĚKUJEME ZA POSLANÉ FOTOGRAFIE.
Na začátku června vyhlásíme výsledky soutěže.
Jaro se hlásí o slovo. To, na co čekala většina milovníků přírody, právě začíná. Prosluněné dny přímo lákají k procházce. Je velká škoda nevidět, jak se vše probouzí k životu. Proto neváhej a zachyť na své fotografii kouzlo přírody na jaře.
Podmínky soutěže: Soutěže se může zúčastnit každý žák naší školičky, a to od 1. dubna do 20. května. Začátkem června bude vyhlášen vítěz.
Každý žák může do soutěže poslat 2 fotografie.
Fotografie musí být vlastní a současná, nesmí být stažena z internetu a upravená. Což znamená, že musí být prokazatelná (žák ji musí mít uloženou na svém mobilu nebo foťáku). Hodnotit se bude hlavně nápad, který zdokumentujete na fotografii.
Foto ulož na školní stránky, odevzdávání školních prací, do svého ročníku, do své třídy, do složky fotografická soutěž, foto pojmenuj svým jménem a příjmením (Josef_Novák_1.A).
Fotografie budou zveřejněny pod licencí Creative Commons a škola si vyhrazuje právo použít vybrané soutěžní fotografie ve školních materiálech.
Těšíme se na vaše povedené snímky zachycující přírodu na jaře z různých úhlů pohledu. Zdařilé fotografie budou zdobit chodby naší školičky a výherci se můžou těšit na odměnu.

Příroda na jaře - foto soutěžPříroda na jaře - foto soutěž