Děti a senioři společně

Ve středu 20. listopadu navštívily děti ze školního parlamentu seniory v Domě s pečovatelskou službou v Českém Krumlově na Vyšehradě. Po hudebním vystoupení A. Kašákové (trubka), F. Kopřivy (trubka), E. Kelišové (ukulele, zpěv), M. Kamlachové (zpěv)a J. Hladíkové (housle), po předání napečených dobrot a pamětního listu s podpisy, nastalo velmi spontánní povídání, vyprávění a sdílení si o životě mezi věkově odlišnými generacemi lidí, které si ale měly toho tolik co říci...

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ patří parlamenťákům, kteří ukázali, že mají velké a otevřené srdce.

Irena Petráňová (koordinátor ŠP)