"Zasněžené adventní odpoledne"

Vážení rodiče, učitelé a přátelé naší školy, milé děti i starší žáci, srdečně Vás zveme na tradiční předvánoční akci - VÁNOČNÍ JARMARK.
Letošní "zasněžené adventní odpoledne" proběhne v úterý 3.12. od 14:00 do 16:00.

A na co se můžete těšit?
Na vystoupení školní kapely, na tvořivé dílny včetně keramické dílničky, na "zimní" soutěže, tombolu, kavárnu s dobrůtkami, "bufík" s občerstvením, na stánky s vánočními výrobky, dekoracemi, jedlými dárky, na možnost zakoupení nádherných knížek z knihkupectví Expedice, na tradiční "bleší trh" a vyhlášení soutěže "o nejlepší vánoční cukroví" :-)
Pro žáky 2. stupně deváťáci připravují od 16:00 do 17:00 diskotéku v malé tělocvičně.

Alespoň na chvilku se zastavíme v náročném předvánočním období a adventně se naladíme v naší škole Za Nádražím!!!
Přejeme Vám krásné prožití celého Adventu.

Zasněžený vánoční jarmarkZasněžený vánoční jarmark