Vyhlášení Sportovců Českokrumlovska 2019

V pondělí 16. 12. 2019 proběhlo v Prokyšově sále v Českém Krumlově vyhlášení nejlepších sportovců, trenérů a sportovních kolektivů na okrese Český Krumlov.
I naše škola zde měla zastoupení.

V kategorii Nejlepší trenér a organizátor 2019 byla oceněna Lenka Fialová a to za její trénování žákyň VSK a za velký díl práce při pořádání Českých pohárů žákyň.

Cena Karla Vosiky za mimořádný sportovní počin byla udělena čtveřici volejbalistů z VSK a to Mirku Kryštofovi z 9.C, Šimonovi Skokovi (bývalému žáku naší školy) a Adamovi Píšovi a Vítovi Juřicovi za jejich účast na IX. letní olympiádě dětí a mládeže v Liberci, odkud si Šimon Skok přivezl Titul nejlépe přihrávajícího hráče.

Všem gratulujeme k získaným ocenění.

Sportovci ČeskokrumlovskaSportovci ČeskokrumlovskaSportovci ČeskokrumlovskaSportovci Českokrumlovska