Den se třídou v 6. c

Na Den dětí se téměř celá třída, až na dva hlasy, rozhodla, že pojedeme někam na kolech. Ráno jsme vyrazili od jídelny směr Modrý obraz. Abychom nejeli jen po silnici, uhnuli jsme na prašnou cestu (svážnici), potom jsme navázali na cestu, která vede pěkně do kopce od Kokotína. Potom, co jsme vyšlapali ten největší kopec, jsme se dali cestou kněžny Terezie. Na konci na nás čekalo odpočívadlo u Modrého obrazu, kde jsme doplnili energii. Zpáteční cesta byla rychlá, protože jsme jeli z kopce a přes Vyšný opět ke škole.

Doufám, že kopečky nikoho neodradily a že se zase někdy někam vydáme na kolech.

Den se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. cDen se třídou v 6. c