Den prevence

V pátek 9. 10. 2020 proběhl na naší škole pro třetí, čtvrté a páté ročníky Den prevence. Byl zaměřen především na první pomoc. Díky žákyním a jejich paním učitelkám ze Střední zdravotní školy v Českém Krumlově se naši žáci naučili, jak poskytnout první pomoc při různých zraněních. Ve zbylém čase ve třídách probíhal "mini" kurz, jak hasit požáry, či jak se správně chovat na silnici. Paní učitelka L. Fialová seznamovala žáky druhých ročníků s péčí o chrup - Zdravé zoubky. Akce se podařila a děkuji všem zúčastněným za dodržování hygienických nařízení!