COVID-19 aktuálně_3

Vážení rodiče,

dle usnesení vlády ze dne 12. října 2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole ode dne 14. října do 1. listopadu 2020.

Jak bude vypadat distanční výuka:

- informace k distanční výuce ve dnech 14. až 16. 10. obdrží rodiče i žáci od třídních učitelů

- informace k distanční výuce v dalším týdnu či týdnech naleznou žáci jednou týdně souhrnně ve výukových plánech

- pro komunikaci s rodiči je nadále využíván systém Bakaláři (Komens) a webové stránky školy

- pro distanční výuku je využíván MS TEAMS, žáci jsou informováni, které hodiny budou probíhat interaktivně (obdrží distanční "covidový" rozvrh)

Žákům na distanční výuce je umožněno (za předpokladu, že nebude školní jídelna uzavřena) stravování ve školní jídelně (ne o prázdninách). Z organizačních důvodů odhlásíme všem dětem obědy, přihlásit si je zpět mohou zítra (ve středu) do 11 hodin. Obědy budou moci odebírat od čtvrtka (preferujeme odběr do jídlonosičů) vždy pouze v době od 12:30 do 13:00 hodin.

V týdnu od 26. do 30. 10. budou mít děti prázdniny.

Vážení rodiče, případné dotazy Vám zodpoví třídní učitelé. Sledujte, prosíme, i naše webové stránky. Situace se mění každým dnem, o jakýchkoli dalších změnách Vás budeme informovat.

Věříme, že znovuzavedení distanční výuky společně zvládneme.

Mgr. Ivana Severová

Logo 1 - ZŠ Za Nádražím v Českém KrumlověLogo 2 - ZŠ Za Nádražím v Českém Krumlově