soutěž Lesy a příroda kolem nás

V úterý 8.6. se uskutečnilo předávání cen krajského kola 11. ročníku výtvarné soutěže "LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS". Předávání proběhlo na Dobré vodě. Úspěch slavily tři žákyně z naší školy. V II. kategorii 1. a 2. tříd se na krásném 3. místě umístila Eliška Laštovková. V III. kategorii 3. a 4. tříd se umístila také na krásném 3. místě Tereza Eliášková a na ještě krásnějším 2. místě Eliška Pivoňková. Všem žákyním děkujeme za výbornou reprezentaci školy a blahopřejeme k velkému úspěchu. Přejeme i mnoho úspěchů v dalším roce.