Školní atletický pohár

Po dlouhé sportovní pauze bylo dne 14. 6. na školním atletickém oválu opravdu živo. Závodů se celkem zúčastnilo 83 atletů z 6.- 8. tříd. Žáci a žačky reprezentovali své třídy ve vytrvalostním běhu, sprintu, hodu míčkem, skoku do dálky a skoku do výšky.

Mezi osmými ročníky a zároveň v celkovém pořadí se nejlépe umístila třída 8.C s počtem 7 448 bodů. První místo mezi sedmými ročníky získala s velkým náskokem 7.A (7 307 bodů) a z šestých ročníků si první místo vybojovala třída 6.B (6 278 bodů).

Všechny zúčastněné třídy chválíme a máme velkou radost z jejich nasazení a bojovnosti.

I přesto, že se jednalo o soutěž tříd, nesmíme zapomenou ani na rekordy jednotlivců.

disciplína dívky Čas/délka/výška

1 km běh Tomanová A. (7.B) 3:47

60 m běh Pomijová V. (8.C) 8,4 s

Hod míčkem Kalianková M. (8.B) 44,8 m