Konec školního roku v 6.C

Letošní školní rok byl opravdu zvláštní - většinu času jsme trávili odděleně u svých počítačů na distanční výuce ...
Na poslední týdny jsme se naštěstí mohli vrátit do školních lavic a učili jsme se pěkně společně.

Také jsme si spolu užili závěr školního roku.
A co jsme podnikli?
V úterý 15.6. jsme vyrazili na "dámské posezení" do kavárny Arleta (vyrazili s měkkým i, protože s námi byl i pan asistent). Moc jsme si to užili, Radek nám hrál na kytaru a my "holky" jsme probraly všechny možné i nemožné "holčičí" věci.
Aby to klukům z naší třídy nebylo líto, v pátek 18.6. jsme šli pro změnu na "klučičí hodinu" na zahradu do altánku, dali si nanuky a zahráli hru na pravdu ...

A co úplně poslední tři dny?
V pondělí 21.6. jsme vlakem (společně se 6.B) vyrazili na výlet na Olšinu. Olšinou náš školní rok začínal, tak jsme se zase vrátili na "místo činu". Tentokrát byla naším cílem naučná stezka, vyplňovali jsme pracovní listy a také jsme se vykoupali, protože bylo opravdu horko.
V úterý jsme zůstali ve třídě, Maty přinesl melouny a dort pro pana asistenta (který se s námi podělil), hráli jsme hry, dívali se na filmy, uklízeli a připravovali se na poslední školní den.
Poslední den (respektive 1 hodina) utekl velice rychle.
Předali jsme si vysvědčení, pochvaly, odměny, dárečky a kytičky ... Také jsme byli trochu smutní, protože jsme se loučili s Ráďou. Ten nám na památku do třídy daroval svůj osobitý obraz Českého Krumlova ...

Rok 2020/2021 je za námi a teď už hurá na prázdniny!
Po nich z nás již budou sedmáci!!!

6.C (budoucí 7.C)

Fotogalerie

"Dámské odpoledne" v kavárněPralinky z ArletyRadkův hudební doprovodPřípitek "Klučičí hraní" v altánku Pravda, nebo úkol? Úkol ... Cesta vlakem na Olšinu Ve vlakuUž jsme v Hodňově Zastávka Hodňov Pachatelé se vrací na místo činuProcházka v příroděJdeme ... Paní učitelka třídní Občerstvení Budeme plnit pracovní lístky Na stezce Na naučné stezceNa stezceKoupání Koupání A zase pojedeme zpátky 6.C čeká na vlak Ráďa dostal výborný makrónkový dortHrajeme DIXITPřipravujeme dárek pro pana asistentaNa památku ... Vysvědčení i odměny jsou připravené ...Ráďa nám nechá ve třídě svůj obraz českého Krumlova ... Dárečky ... Dárečky ...A to jsme my - budoucí 7.C !!!


 

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači