Drakiáda 9.a + 1.a

Drakiáda 9. a 1. A

V pondělí 11. 10. neboli si vyšla 1.A a 9.A na výlet, přesněji na drakiádu.

Nejprve jsme se sešli před školou u vláčku, kde jsme se následně seznámili s našimi prvňáčky. Pak jsme vyšli směr Vyšný. Po cestě jsme si povídali s prvňáčky a bavili jsme se o okolí. Poté jsme dorazili na pole a tam už doopravdy začala drakiáda.
Draci, jež si prvňáčci přinesli, byli opravdu krásní a barevní. Bohužel moc nefoukalo, tak jsme se docela naběhali. Také jsme si zahráli hru, ve které šlo o chytání prvňáčků, kteří se rozutekli po poli. Poté, co jsme zjistily rozdíl v rychlostech, jsme se vydali zpět do školy. U školy jsme se rozloučili a tím drakiáda skončila.

Výlet se nám líbil a snad si ho každý užil.

Napsali Jakub a Filip

Drakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.ADrakiáda 1.A 9.A