9.A v Praze 18.6.-19.6.2007

Dne 18. 6. 2007 jsme se vydali na poslední školní výlet naší třídy. V 5:30 jsme vyrazili vlakem směr Č. Budějovice, kde jsme přestupovali na rychlík do Prahy. Na hlavní nádraží v Praze jsme dorazili kolem 9. hodiny. Poté jsme se ubytovali ve škole, kousek od Karlova mostu. Následně jsme šli na Pražský hrad a Chrám sv. Víta. Zlatou uličkou jsme šli k Daliborce, královskému vězení. Po dobrém obědě jsme se vydali na Petřínskou rozhlednu a po strašlivých 299 schodech se nám před očima objevila Praha v celé své kráse. Navečeřeli jsme se řízky z domova a šli se projít po krásně rozsvícené Praze, bylo to moc hezké. Unavení ale spokojení jsme ulehli kolem 1. hodiny do "postelí". Ráno jsme vstávali kolem 7., uklidili po sobě, nasnídali se a vydali se po královské cestě. Po dvou hodinách jsme se vydali do paláce Flora, kde jsme zašli do 3D kina a naobědvali se v mekáči. Kolem půl 2. jsme si došli do školy pro osobní věci a pádili na vlak domu. Shodli jsme se, že tento výlet byl nejlepší ze všech.

Praha 9.aPraha 9.aPraha 9.aPraha 9.aPraha 9.aPraha 9.a