Kliky, hody, skoky, běh pod olympijskými kruhy

Účast na znovu oživeném olympijském víceboji nám letos vedle tvrdé dřiny v potu tváře, přinesla i hodně radosti a šťastných výsledků.
Všem členům naší družiny (Zitě, Markétě, Karolíně, Aničce, Tomášovi, Mikimu, Kryštofovi a Honzovi) děkuji za bojovnost a opravdu vzornou reprezentaci školy během okresního kola.
Gratulace náleží
Aničce Kašákové za skvělé druhé místo a postup do krajského kola
Mikoláši Putschoglovi za skvělé druhé místo a postup do krajského kola
Zitě Šuttové za skvělé druhé místo a postup do krajského kola
Janovi Šuttovi za vynikající třetí místo a postup do krajského kola
Tomášovi Čížkovi za šťastné vítězství, neboť potvrdil, že nejdůležitější je účastnit se. V jeho případě tato účast znamenala i vítězství, protože kromě fyzické únavy, se kterou se statečně pral, neměl jiných soupeřů.

Děkujeme a přejeme hodně sil i štěstí v krajském kole.