Starší žákyně a postup na MČR

Kvalifikace na Mistrovství ČR starších žákyň.
O tomto víkendu se nám starším žákyním podařil doslova "husarský kousek." V naší skupině byla družstva letošních vítězů krajů. Královehradecký( Slávia Hradec Králové), Liberecký (Turnov), Plzeňský (Slávia Plzeň), Jihlavský (Bedřichov), Ústecký (Děčín), Středočeský (Kralupy) a druhý v kraji karlovarském (Sokolov). Všechny se nám podařilo porazit a někdy i dost jednoznačně, kromě výborných Kralup, který často pasují na vítěze celého mistrovství ČR. Postoupily jsme tedy na Mistrovství ČR po 15 letech historie klubu a teprve po čtvrté. O silné konkurenci v jihočeském kraji svědčí i to, že se kvalifikovala a postoupila 4 družstva( 2 z Českého poháru a 2 z kraje). Hlincovka ČB, Tábor, Madeta ČB a my. Přestože jsme o jeden bod letos na medaili v kraji nedosáhly (4. místo), přesvědčily jsme se, že jsme schopné konkurovat celé republice. Byla jsem opravdu na holky pyšná.
Samotné mistrovství se odehraje 20.-22.5.2022 v Bílovci u Ostravy. Držte nám palce.

MČR 2022MČR 2022MČR 2022MČR 2022MČR 2022