Klimatická změna

Dne 17. 5. jsme společně se spolužáky ze 6. ročníků odjeli do Rohrbachu v Horním Rakousku. Čekal nás workshop na téma Klimatická změna. Cesta trvala 1 h a 45 min. Vyzkoušeli jsme si různé zajímavé věci. Měřili jsme teplotu podlahy na chodbě, ve třídě a v květináči venku a uvnitř. Povídali jsme si o ovzduší a o tom, co bychom chtěli změnit v okolí naší školy. Navrhovali jsem plán změny za stínění na hřišti naší školy. Vytvořili jsme si koloběh vody ve sklenici, do které jsme zasadili sukulent. Zatopili jsme umělé městečko.
Myslím, že si to všichni užili. Mě to velice bavilo. Natálie Pavcová, 6.A