Výlet 6.B

Dne 27.6.2007 jsme byli za pani učitelkou J. Vackovou ve Chvalšinách. Jel s námi ještě p. u. J. Kříž a p. u. K. Pitnerová. Ráno jsme přišli do školy a společně jsme se šli projít do Krumlovské zámecké zahrady. Po procházce jsme už šli na autobus do Chvalšin a odjeli jsme. Když jsme tam přijeli, na zastávce už na nás pani učitelka čekala. Všichni jsme se šli podívat do Chvalšinského MUZEA, kde se nám to všem velice líbilo. Mohli jsme si prohlédnout třeba jak se plavilo dříví a ještě více zajímavých údajů. Po prohlídce muzea nás pani Vacková provedla po Chvalšinách, kde jsme si mohli koupit jídlo nebo třeba zmrzlinu. Když jsme si to tam prohlédli tak nás pani Vacková pozvala k sobě domů, kde se nám to samozřejmě také líbilo. Krásná zahrada s mnoha stromy, po které jsme prošli, rozloučili se s p. u. Vackovou a šli jsme zpět na autobus. Přijeli jsme do Č. Krumlova a tady jsme se rozešli už tam, kam chtěl každý sám, protože skončil krásný výlet.