Na výletě v Praze - 5. B

V úterý ráno jsme se vydali na výlet do Prahy. Přestože jsme vstávali brzy, do Prahy jsme přijeli až v 10 hodin. Po příjezdu jsme sešli na metro a jeli se ubytovat.

První výlet byl do Národního muzea. V muzeu se nám všem líbilo, ale ještě lepší byly rozchody na Václavském náměstí. Metrem jsme se vrátili na ubytovnu, kde jsme si povídali a hráli hry.

Večeři jsme si dali v nákupním centru, kde jsme měli rozchod. Každý z nás si vybral třeba z Mekáče, KFC nebo Pizza Hut.

Další den jsme si sbalili a vyrazili do České televize. Viděli jsme krátký film - jak se dělá dabing, práci moderátora a další. Prošli jsme si různá natáčecí studia, kde byla spousta světel a kamer. V jednom studiu se zrovna i natáčelo, tak jsme viděli, jak to celé probíhá.
V České televizi jsme byli asi do 12 hodin. Z Kavčích hor jsme šli na Vyšehrad, kde jsme si dali oběd. Poslední zastávkou byl hřbitov, kde jsou pochovány významné české osobnosti.

Cesta vlakem byla dlouhá, ale výlet do Prahy stál za to.

Praha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.BPraha 5.B