Velké DÍKY za Den superschopností

V pátek 14. 4. proběhl v naší škole Den superschopností a po škole se pohybovalo mnoho superhrdinů.

Realizační tým pečlivě připravil zábavný program pro žáky druhého stupně. Příprava byla náročná, ale vše jsme úspěšně zvládli. Navštívili jsme postupně šesté, sedmé i osmé ročníky, pro které bylo vytvořeno video, prezentace známých superhrdinů, kahoot i společenské hry.
Celý den jsme si všichni krásně užili a myslíme si, že to bylo hezké zpestření výuky.
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem vyučujícím, kteří se s námi zapojili a věnovali nám svůj čas, ale i dětem za krásné výtvory, za slušné chování a spolupráci v hodinách. Velké díky také patří paní učitelce L. Schinkové a paní asistentce R. Syslové, že nám tuto akci pomohly uskutečnit.
Věříme, že si v budoucnu budeme moci nějakou podobnou akci všichni společně užít.

Za náročný, ale báječně užitý den, realizační tým superhrdinů :-)