Školní časopis v roce 50. výročí naší školy

K příležitosti 50. výročí naší školy vyšel v září časopis Padesátka, který si znovu můžete pročíst pod tímto ODKAZEM - 1. ČÍSLO.

Autoři tohoto časopisu Jakub Studený z 8.C a jeho sestra sestra Veronika Studená (naše bývalá žákyně) se rozhodli, že vydají i druhé číslo, a to s názvem Padesátka účastníků zájezdu aneb Putování ve výročním roce, které mapuje týdenní cestu žáků 8. tříd do Anglie. Toto číslo najdete pod tímto ODKAZEM - 2. ČÍSLO

Tato dvě čísla školního časopisu přihlásila p. učitelka Schinková (podporovatelka obou redaktorů) do soutěže Školní časopis roku 2023 v Jihočeském kraji, která měla uzávěrku 14. dubna 2023. Vyhlášení výsledků této soutěže proběhne v květnu v Českých Budějovicích.

Tvůrcům školního časopisu držíme palce a Vám přejeme pěkné čtení.

Školní časopisŠkolní časopis