Soutěž mladých zdravotníků

V úterý 25. 4. 2023 jsme se jako jediná základní škola z Českého Krumlova zúčastnili Soutěže mladých zdravotníků. Soutěž probíhala v parku u Domu dětí a mládeže v Českém Krumlově. Hlídka žáků prvního stupně obsadila třetí místo a hlídka z druhého stupně páté místo. Jsme rádi, že jsme se této soutěže zúčastnili a dozvěděli se nové informace o první pomoci a vyzkoušeli si ošetřit i složitější případy. Tyto znalosti se mohou jednou hodit! Moc děkuji všem zúčastněným za snahu a reprezentaci školy.