Pobyt na Zátoni

Od odpoledne 21. 5. do odpoledne 22. 5. jsme pobývali na Zátoni. Hlavní náplní byla volba budoucí školy, povolání a sebepoznání. 

Navštívili nás bývalí žáci školy - Michal a Matyáš, oba studují ve Velešíně. Získali jsme od nich užitečné informace. 

Přišla za námi i bývalá učitelka p. Hana Kocourková, která učila na I. stupni naší školy, vedla tu turistický kroužek a teď je dobrovolnicí.

Dalším hostem byl Petr Šulista, který pracuje v naší škole. Seznámil nás s typologií člověka, tak víme, kdo z nás je Prométheus, Apollón, Dionýsos, Epithétos.

Nejvíc jsme si užili hry, při kterých jsme museli spolupracovat

  • museli jsme získat klíč od budovy
  • vyhledávní čísel bylo na rychlost
  • na lyžích bylo třeba sladit pohyb, abychom se vůbec pohnuli
  • přebíhali jsme při posunování kuličky ve žlábcích
  • každí šťouch lžící při posunování papírové kuličky se počítá!

V hodně Čj společně vymysleli - Martina, Alice, Sofie, Klárka, Vojta, Maty a za fotky děkujeme paní asistentce.

 

Fotogalerie

Zátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_VašekZátoň 8.A_Vašek


 

X

Přihlášení uživatele



Používejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači