Velikonoční dílny

Máte zájem naučit se plést pomlázku? Stačí si přinést vhodné proutky. Chcete se dozvědět a vyzkoušet si, jak se zdobí vajíčka voskovou technikou, jakým způsobem vzniká ruční papír, na co použít motivy z ubrousků, co všechno lze vyrobit z papíru, jak pomalovat závěsná sklíčka?

Naše velikonoční dílny vám tyto, ale i další náměty a nápady nabízejí. Potřebný materiál si můžete přímo v příslušné dílně koupit a potom už jen pod odborným dohledem tvořit, anebo se jen tak dívat.

Přijďte tedy s námi pracovat v pondělí 17. 3. od 14:00 do 17:00 hodin do tříd v přízemí školy. A protože nejsou dílny tentokrát určeny pouze dětem, vezměte s sebou třeba maminku nebo babičku. Věříme, že se nám tvořivé odpoledne podaří!

voskové kraslicevoskové kraslicevoskové kraslicevoskové kraslice