Školní snění 4.B

To ráno dveře třídy otevřela až správně vyluštěná zašifrovaná zpráva. Skupiny se vrhly do práce a už jsme zažívali spousty zvířecích dobrodružství. Naším tematem byly bajky.
Po obědě nás čekalo setkání s canisterapeutickým týmem z Třeboně. Vystoupení psovodek a jejich čtyřnohých přátel bylo bezvadné. Děti se dozvěděly mnoho nového o plemenech psů, jejich využití v různých oblastech. Diskutovaly o tzv. "bojových psech", potom, jak se ke psům správně chovat.
Pizza k večeři chutnala, ale není nad vlastnoručně vyrobené toasty, přišly vhod i druhý den k snídani.
Spánku jsme si v noci moc neužili, a tak všichni odcházeli domů správně unaveni, ale bohatší o nové zážitky.

Páťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomocPáťáci a 1. pomoc