Krkonoše - 9.C aneb v nohách mám už tisíc mil...

18. června jsme společně s p.uč. Morongovou a p.uč. Novotným vyrazili na náš poslední školní výlet. A opravdu stál zato?
Kolem 15. hodiny jsme dorazili do Špindlerova Mlýna a odtud jsme šli pěšky na Brádlerovu boudu, kde jsme měli zajištěné ubytování. Zde nás hned zaujal jukebox, na kterém jsme pouštěli všelijaké písničky od Karla Gotta až po Linkin Park. Poté přišla na řadu večeře. Měli jsme opravdu delikátní špagety. Večer jsme poseděli na baru a šli se vyspat na nejnáročnější den tohoto výletu.
Snídaně byla formou švédského stolu, takže se každý z nás do sytosti najedl. V 9:00 jsme vyšli z chaty a šli a šli a šli. Cesta na Sněžku byla náročná, protože tam nejsou žádné lesní cestičky, jak jsme zvyklí zde. V Krkonoších se chodí po kamenech a do kopce. Cestou jsme se stavili v polské chatě, kde si téměř každý dal horkou čokoládu. Byla výborná, nejlepší čokoláda, kterou jsme v životě pili. Pokud taky chcete ochutnat, zadejte si do GPS tyto souřadnice: 50°45'48.268"N, 15°38'22.552"E. Dovedou vás až ke stolu. Po této zastávce nás čekala dlouhá túra až na nejvyšší vrchol ČR. Při cestě jsme si skoro zabobovali, protože v Krkonoších jsou ještě zbytky sněhu. Nakonec jsme Sněžku (1602 m.n.m.) zdolali všichni. Odměnou nám byl záchod za 20 Kč, ta cena je kvůli tomu, protože všechny WC v ČR jsou níž, než toto, takže co bychom pro ten pocit být nejvýš neudělali. Po prozkoumání této hory jsme se vrátili stejnou cestou zpět do naší chaty, kde na nás už čekalo rybí filé. Sečteno podtrženo, tento den jsme nachodili rovných 40 km.

Fotogalerie

výtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.Cvýtel 9.C


 

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači