Krkonoše - 9.C aneb v nohách mám už tisíc mil...

...pokračování...
Pátek byl pohodovější den. Ráno pršelo, a tak jsme chatu opustili až odpoledne. Šli jsme do aquaparku ve Špindlu, kde jsme si zajezdili na třech tobogánech. Ze Špindlerova Mlýna jsme vyjeli lanovkou na vrchol Medvědín, odkud jsme šli na pramen Labe. Nasvačili jsme se v Labské boudě a poté šli k pramenu, kam jsme hodili drobné peníze. K večeři jsme dostali špenát s masem a pak jsme šli opékat buřty. Poseděli jsme u ohně, probrali jsme zážitky ze školy, pohoda.
Ráno jsme se s chatou rozloučili a šli na autobus do Špindlu, kterým jsme jeli do Vrchlabí a poté vlakem přes Prahu až do Českého Krumlova, kam jsme dorazili až ve 20:00. Za celý výlet jsme nachodili cca 90 km. Pro všechny to byl určitě nejlepší školní výlet, který jsme za celých 9 let zažili.

Karel Severa


Fotogalerie

výlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračovánívýlet 9.C - pokračování


 

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači