Školní družina (Klepněte pro rozbalení)

Informace k zápisu do ŠD a ŠK - aktualizováno

Vážení rodiče, dle kritérií pro přijetí žáka do ŠD garantujeme přijetí žáků 1. a 2. tříd. Zároveň přijímáme všechny žáky 3. tříd, kteří využili elektronického přihlášení, k celotýdenní docházce.

Rodiče ostatních žáků 3. tříd, kteří tuto možnost propásli, se dostaví v případě zájmu o docházku 30. 8. 2017 od 12 do 16 hodin do ŠD k dodatečnému zápisu. Rodiče, kteří se přihlašovali přes mail po termínu elektronického přihlašování, dostavte se v 1. týdnu školy do ŠD, budou vám nabídnuty 2 libovolné dny v týdnu, ve které může vaše dítě ŠD navštěvovat.

Zápis bude uzavřen 4. 9. 2017.

Žáci ze 4. a 5. tříd, jejichž rodiče je též přihlásili elektronicky, se dostaví do školního klubu a domluví se na formě docházky. V případě dotazů netelefonujte do školy, ale kontaktujte na mailu sladkovag@zsnadrazi.cz nebo od 28. 9. na mobilu ŠD.

Děkuji, Gabriela Sládková

Seznam žáků přihlášených do ŠD elektronicky najdete -ZDE-