Školní jídelna (Klepněte pro rozbalení)

Jídelna na Androidu - aktualizováno

16. 9. 2019

Podle dostupných informací by už aplikace pro jídelnu měla po aktualizaci fungovat - pokud ještě někdo z rodičů nebo žáků s tím má problém, napište mi, prosím, na adresu kriz@zsnadrazi.cz - děkuji

==========================

Vážení uživatelé, v posledních dnech se objevil problém s přihlášením do aplikace na některých mobilech (hláška "Chyba komunikace se serverem") - o problému víme a byl předán dodavateli aplikace k řešení.

Bohužel nemáme možnost to jakkoli ovlivnit a věříme, že bude aplikace co nejdříve fungovat k plné spokojenosti uživatelů i nás.

==========================

Novinka pro všechny strávníky i rodiče dětí!

Nyní můžeš obsluhovat objednávky obědů v naší školní jídelně nejen přes webové rozhraní, ale i prostřednictvím aplikace pro zařízení na Androidu (chytré mobily, tablety, ...).

Aplikaci iCanteen free najdeš na Google play a můžeš ji bezplatně nainstalovat. K připojení k naší jídelně potřebuješ číslo zařízení "3003" a login uživatele.

Pokud potřebuješ návod k používání, najdeš ho v aplikaci nebo -ZDE-.

Pokud by se vyskytly nějaké technické problémy, kontaktuj správce sítě (admina).