Školní klub (Klepněte pro rozbalení)

ŠIPKOVANÁ

V pátek 5. 5. 06 se na hřišti za konzumem konečně uskutečnila velká soutěž v šipkované (tedy spíše "praporkované"), která byla dlouho připravená, ale špatné počasí nám plány vždy překazilo. Děti ze školního klubu si pro děti z prvního oddělení školní družiny vymysleli záludné otázky a šlo se na věc. Klubáci určili dráhu, kudy soutěžící půjdou, rozvěsili praporky, aby nikdo nezabloudil a poschovávali papírky s úkoly. Pak vše mohlo začít. Děti se rozdělili do dvojic a vydali se na cestu. Někteří našli úkol za okamžik, naopak některým se papírek s úkolem vůbec najít nepodařilo. Hlídka pak jejich výkon a odpovědi náležitě oznámkovala. Po součtu bodů se na 1. místě umístila dvojice: Jana Gallistlová a Lenka Špilínková; 2. místo získali: Marta Hermannová a Mikuláš Borsanyi; na 3. místě skončili se stejným počtem bodů : Martina Hermanová a Vlasta Buben , Miluška Jandová a Josef Varga.

Pochválit musíme všechna družstva, neboť všichni šli do soutěže s velkým nasazením.

Poděkování patří samozřejmě i organizátorům soutěže ze školního klubu - Jirkovi Ludačkovi, Petru Janíčkovi, Štěpánovi Novotnému, Lukášovi Korbulcovi, Davidu Peškovi.

Všem děkujeme a těšíme se na další společnou spolupráci. Radka Bártová a Hana Přívratská

P.S.: Z euforie z pěkného počasí jsme zcela zapomněli na fotoaparát!!!