Sbalit/rozbalit nabídku

Školní klub (Klepněte pro rozbalení)

Ťuk, ťuk, ťuk... hlásí se Vám školní klub!!!

Ač to možná tak nevypadá, i ve školní klubu se něco děje. Tak jako minulý rok, i letos si zde hrajeme, malujeme, sportujeme, surfujeme na PC, tvoříme, no prostě aktivně relaxujeme.

Ale pozor, tento rok i besedujeme a diskutujeme. Každý týden ve středu se zadává téma týdne. Pro tento týden je téma ?Šikana?. A tak si spolu povídáme, o tom co víme a nevíme o daném tématu, které se týká nás všech.
Na příští týden je připravené téma ?Závislost na internetu a PC?. Každý, kdo má zájem se podělit o svůj názor na toto téma, či se něco nového dozvědět, je srdečně zván tuto středu ve 13:30 do klubu.

Tento čtvrtek se poprvé ve školním klubu otevírá sportovní okénko, kde spolu budeme probírat vše, co se týká sportu a životního stylu sportovce. Neboť nás sportovců a sportovkyň či příznivců různých sportovních odvětví zde není málo! Avšak to, že chodíme třikrát týdně na trénink, ještě neznamená, že děláme vše správné a nezbytné pro náš budoucí úspěch... Budeme si zde povídat o herních taktikách či technikách volejbalu, diskutovat o tom, jaký světový tenista či fotbalový hráč je nejlepší a proč. Dovíme se zde, jak pracovat se svým tělem i mimo hřiště, to vše a ještě více.

Začínáme tento čtvrtek ve 14:00 h!!!
A tak zveme nejen všechny příznivce klubu, ale i kluboskeptiky, aby se na nás přišli podívat. :)))

Fotogalerie

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači