Školní klub (Klepněte pro rozbalení)

Zpráva pro všechny klubáky!!!

Tento pátek 20. 10. školní klub není, bohužel se musím i já věnovat školním povinnostem... Jinak prosím všechny hříšníky, co ještě nezaplatili příspěvek do klubu, aby tak učinili nejpozději do příští středy 25.10.06. Mezi tyto hříšníky patří: Vlastimil Krejza 5.B, Kateřina Dušková 5.C, Ladislav Vrábel 5.B, Eva Valvodová 5.B, Denisa Kropáčková 5.C, Jiřina Majeriková 5.A, Jana Draxlerová 5.B, Jan Kočí 5.C, Lucie Černá 7.C, Tomáš Vodička 9.C, Josef Čížek 9.C.

Jak všichni zajisté víte, na tento týden ode dneška, je vyhlášené diskuzní téma "Závislost na internetu a PC". Vzhledem k tomuto faktu se někteří studenti rozhodli, že podpoří toto téma a tak se na celý týden do příští středy vzdali možnosti v klubu využívat PC ke hraní PC her. Jak milé a rozumné gesto. Má-li někdo zájem, může se ke klukům přidat. Zasluhují pochvalu... :))