Školní klub (Klepněte pro rozbalení)

Akce v klubu

V pondělí 30. 10. 2006 proběhla ve školním klubu menší párty. Jako host byla pozvána taneční skupina Storm Dancers pod vedením Aleny Brožové a Valérie Holkupové. Taneční vystoupení měli možnost vidět nejen členové klubu, ale i děti s družiny, rodiče, učitelé a dokonce se i přišel podívat pan ředitel. V pět hodin akce skončila. Pak následoval večerní program.

Po páté hodině všichni zasedli, napsali úkoly a běželo se do tělocvičny, kde jsme potichounku chvíli sledovali extraligový trénink a pak jsme se vrhli sami na sportování. Věru, mnozí měli tak trochu problémy, především, když si pletli kachnu s rakem, ale nakonec jsme si pořádně zařádili.

Při večeři se k nám přidal i pan učitel Pilař a naučil nás nové společenské hry. Když už byla opravdu ta nejhustší, nejčernější strašidelná tma, čekala všechny krátká bojovka. I přesto, že ukáplo pár vystrašených slziček, všichni jsme to ve zdraví přežili. To ještě nikdo netušil, že to nejnáročnější všechny teprve čeká.
Spánek... - ano spánek je něco tak náročného, že to množí nezvládli a pak to doháněli např. o hodinách matematiky či jazyka anglického... :O))

Velmi bych chtěla pochválit a poděkovat žákům ze 7.C a to hlavně A. Jindrové, A. Jirouškové, E. Najbrtové, L. Černé, které mi celý den pomáhaly a samozřejmě i všem dalším, kteří se podíleli na přípravách, jako jsou např. děvčata Brabců ze 7.A či J. Kratochvíl a P. Weis 7.C a ostatní.

PS: Pro velký zájem akci budeme opakovat, avšak raději v pátek či někdy před prázdninami, aby nikdo nemusel dospávat ve škole!!! Učení zdar.

MÍŠA :O)