Sbalit/rozbalit nabídku

Školní klub (Klepněte pro rozbalení)

Víkend v klubu

Ve dnech 30.3.-31.3.07 proběhla další společná akce v klubu. V pátek jsme si všichni společně zasportovali v tělocvičně - zaskákali pár salt, zahráli volejbal a zaházeli na koš.

Večer jsem příjemně strávili u pohádek a tvorbou upomínkových košíčků do domova důchodců, či tvorbou památečného listu. V sobotu ráno po snídani na nás čekal menší výlet na Křížový vrch, dál jsme pokračovali lesem do malinké vesničky jménem Drahoslavice, kde jsme se pozdravili s nádherným párem koní, překvapili srnky a nahlédli do jejich krmelce. Na otázku, ?budko boudo, kdo v tobě přebývá??, jsme se ničeho nedozvěděli. Pouze nás zaujal stříbrným odleskem soli, jež byla pro srny připravená. Po krátké svačině v tábořišti u lesa jsme se vrhli směr městský bazén.

Koupání bylo velice čvachtavé a uteklo jako voda. Komu by pak nepřišel vhod do vyhladovělého žaludku teplý párek v rohlíku. Jsme rádi, že jsme to všichni ve zdraví přežili? :O)

Další naplánované akce

Tento týden v úterý byla naplánovaná exkurze v domě s pečovatelskou službou v Českém Krumlově a na středu v DD Horní Plané, kam děti vezou upomínkové předměty a přání, které vyrobily pro jednotlivé uživatele zařízení. Účelem návštevy je žákům přiblížit v rámci ontogenze jedince (pro ně tak abstraktní) pojem ? stáří a alespoň v určité míře nastínit důležitou roli socializace i v této životní etapě.

Fotogalerie

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači