Školní parlament (Klepněte pro rozbalení)

1. schůzka ŠP

Dne 26. 9. se poprvé v tomto školním roce sešel Školní Parlament. Setkali jsme se v hojném počtu. Chyběli pouze omluvení zástupci 6.B, kteří byli na seznamovacím pobytu.
Zvolili jsme vedení ŠP pro tento školní rok. Jednatelem se stal Ondřej Maxa z 9.B a jeho zástupkyní Pavla Valčuhová z 8.A.
Parládio bude vysílat i v letošním školním roce, zaslouží se o to tým žáků z 9.B. Internetové zprávy budou pro vás psát dvě Kateřiny z 8.C, Lavičková a Samohejlová. Fotodokumentaci na akcích ŠP bude zajišťovat Marcela Kozlová a Adéla Mojcherová z 8.B.
Na první schůzce jsme začali hned pracovat a vymýšlet akce, které bychom pro vás chtěli společně s našimi učiteli pořádat. Určitě se máte na co těšit.
Příští schůzka ŠP proběhne 31. října a opět vás o ní budeme informovat. Sledujte webové stránky i naši nástěnku v hale. ŠP