Školní parlament (Klepněte pro rozbalení)

1. Schůzka ŠP

Ve středu 27.9. se poprvé sešel nový Školní parlament. Přišlo nás opravdu hodně, všichni členové parlamentu i jejich zástupci. Zvolili jsme si funkce pro tento školní rok. Jednatelem se stal Petr Backstuber z 9.C, jeho zástupcem Petr Korbulec z 8.A, parlamentní rádio bude mít na starosti Karel Severa z 8.C a internetové stránky Filip Faschingbauer z 9.A. Informace o adopci Briana budou zprostředkovávat Adéla Jiroušková, Eva Naibrtová a Hana Sládková ze 7.C. A ani na první schůzce jsme nezaháleli. Zástupci tříd přinesli návrhy akcí na tento školní rok. Z více než třiceti námětů jsme vybrali několik nejlepších. Vybrané akce předložíme ke zvážení učitelům a na příští schůzce se již rozhodneme, které v letošním roce uskutečníme. A jaké byly návrhy? Vánoční jarmark, legrační fotbalové utkání, noční škola, den jídla, den naopak, svět v kouli a mnoho dalších. Již se těšíme na příští schůzku. Sledujte nástěnku v hale, kde se dozvíte další informace.

Za ŠP Karel Severa