Školní parlament (Klepněte pro rozbalení)

Akce a 4.schůzka ŠP

Ve čtvrtek 14. prosince jsme jako parlament prožili den s pracovníky organizace "Prevent". V tomto dni jsme se měli naučit spolupracovat a co víc, lépe se poznat a důvěřovat si navzájem.
Naše očekávání se splnila a v různých hrách jsme se naučili pracovat jako tým. Dověděli jsme se úplně nové věci o spolužácích "parlamenťácích". Naši důvěru k ostatním prověřil tzv. "skok důvěry". Myslím si, že nám tento den velice prospěl a všichni jsme si ho užili.

Nakonec proběhla jen krátká schůzka ŠP a také poslední v tomto roce. Projednávali jsme spaní ve škole, které proběhne koncem ledna. Další vysílání Parladia je plánované na 12.ledna 2007, dále Rozbalto a Velikonoční dílna.

Za sebe i za Školní parlament Vám přeji šťastné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v roce 2007.

Za ŠP Filip Faschingbauer