Školní parlament (Klepněte pro rozbalení)

8. Schůze Školního parlamentu

Dne 24.4.2019 se opět shromáždil Školní parlament.
Jako první bychom chtěli pozvat všechny žáky na Slavnostní zasedání Školního parlamentu, které se uskuteční ve středu 22.5.2019 ve školní jídelně od 14:15. Budou se rozdávat ceny žákům, kteří se v tomto školním roce zúčastnili jakékoliv akce (soutěž, olympiáda, projekt) a dostali se do okresního kola a dál. Netýká se to však sportovních soutěží.
Dále jsme hodnotili Den s učitelem, do kterého se někteří členové parlamentu zapojili. Strávili celý pracovní den s vybraným učitelem a měli tak možnost nahlédnout na povolání učitele z "druhé strany". Celkově se akce všem velice líbila, a klidně by ji i zopakovali. A jako poslední bychom chtěli informovat o fotografické soutěži (letáčky s bližšími informacemi visí ve třídách i na chodbách), která stále běží a do které se může zapojit každý žák školy.

Za 9.B Jonáš Mojcher