Školní parlament (Klepněte pro rozbalení)

Výlet ŠP do Prahy - 5.12.2008

Zatímco prvostupňové děti napjatě očekávaly návštěvu Mikuláše s čerty a anděly, my - členové školního parlamentu a třída 8.A, společně s paní učitelkou Severovou a znalkyní Prahy - p.uč. Hermannovou jsme vyrazili do Prahy na slavnostní koncert charitativní organizace Stonožka, která slavila 18 let své existence.
Koncert v Lucerně ale začínal až v 15.00, zbylý čas jsme tedy vyplnili nákupy na Václavském a Staroměstském náměstí, kde byly vánoční trhy.
Čas v McDonaldu apod. ubíhá velmi rychle, takže byly rázem 2 hodiny a my se přemístili do Lucerny.
Místa jsme měli doslova prominentní - přímo u podia(zásluhou p.uč. Lipplové), a tak jsme krásně viděli na všechny gratulanty. Konkrétně na Zbyňka Drdu, Josefa Vágnera, Sandru Bell, Ewu Farnou a moderátora Vojtu Kotka.
Myslím, že koncert se nám docela líbil, bylo moc fajn se alespoň na jeden den odreagovat od školy. Moc děkujeme Stonožce za lístky a škole za proplacení autobusu - do Prahy jsme jeli úplně zadarmo.
P.S.: Dívejte se na Štědrý den v 12:10 na ČT1, třeba nás uvidíte... ;)