Volejbal (Klepněte pro rozbalení)

VSK Český Krumlov

Barevný volejbal táhne

Poslední únorový den byl v našich tělocvičnách ve znamení volejbalu pro nejmenší. Své první zážitky ze zápasů pod vysokou sítí zde střádali naši i přespolní minivolejbalisté od 1. po 5. třídu. Bezmála osmdesát dětí ve dvaatřiceti družstvech pod dohledem obětavých učitelů a žáků osmého a devátého ročníku strávilo čtvrteční odpoledne s volejbalem. Nebudeme zde uvádět jména vítězů, protože vyhráli samozřejmě všichni. Zvítězila chuť hrát hru s kamarády a popasovat se se soupeřem, a hlavně chuť hýbat se a být aktivní. Pohodlí a lenivost zůstaly za dveřmi. A to je dnes určitě vítězství. Na závěr snad ještě poděkování. Poděkování všem dobrým duším, které se nezištně podílely na tom, že si naši malí sportovci své odpoledne užili. Všem rodičům a dalším zájemcům: v horizontu týdne na stránkách volejbalového klubu zveřejníme z tohoto turnaje fotky ke stažení (www.vskck.cz).

Přihlášení uživatele

Používejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači