Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

England 2020 - losování
Autor: Markéta Syllová, četlo 2895 lidí, 2019-10-14 13:30:53
Na zájezd do Anglie v červnu 2020 se přihlásilo celkem 80 žáků. Vzhledem k tomu, že kapacita autobusu je 49 míst, zúčastní se zájezdu žáci vybraní následujícím způsobem: přednost mají žáci, kteří v loňském roce reprezentovali školu v oborových olympiádách a soutěžích a žáci, kteří letos navštěvují kroužek angličtiny na naší škole. Další účastníci budou vylosováni ve středu 16.10. na zasedání školního parlamentu od 14 h v učebně biologie. Míst na zájezdu je celkem 49, vybraných žáků je 20. Losovat se tedy bude 29 míst z 60 přihlášených žáků. Samozřejmostí je bezproblémové chování v průběhu školní docházky. Seznam vybraných žáků a seznam žáků k losování najdete v hale na nástěnce školního parlamentu. Good Luck!

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 53, Vaše IP: 34.229.173.107