Dopoledne s prvňáčky

V pátek 12.10 jsme si pro prvňáčky z 1.B připravili malé překvapení. Po první vyučovací hodině jsme se vydali na malou louku pár metrů za naší školou, a tam jsme si připravili své dopředu vymyšlené hry. Po chvilce přišli prvňáčci, kteří dostali kartičku s očíslovanými stanovišti a ve skupinkách potom obcházeli všechna stanoviště. Když všechna splnili, čekala je sladká odměna. Poté jsme se rozdělili do skupinek přibližně po sedmi deváťácích a sedmi prvňáčcích, a hráli jsme tichou poštu nebo slovní fotbal. Nakonec jsme sešli ke hřišti, kde jsme si společně hráli nebo si povídali. Myslím si že si to každý z nás užil, a těšíme se na další akci.
Za 9.B Aneta Popová a Jonáš Mojcher