DEN LASKAVOSTI ŠP - Návštěva psího útulku

Dne 14.11.2018 se uskutečnila 1. akce Školního parlamentu. Protože byl den laskavosti, dohodli jsme se, že půjdeme navštívit útulek v Českém Krumlově. Ráno jsme se tedy sešli, a vyrazili jsme na cestu. Když jsme na místo dorazili, měli jsme ještě chvilku čas, a tak jsme si házeli míčkem. Když přijel pán, který se o útulek stará, začal nám o útulku povídat. Dozvěděli jsme se například to, že na jaře je útulek většinou nejvíce plný, a na zimu naopak zase většinou spíš prázdný. Poté nám pán ukázal jeho odchytový vůz, pomůcky které používá k odchytu atd.. Nakonec jsme si vzali pytlíky s piškoty, které jsme dostali od žáků naší školy (děkujeme), a piškoty jsme začali házet pejskům. Pár piškotů jsme dali ochutnat i kočičkám. Všechny pytlíky s piškoty a ostatními pamlsky pro zvířátka jsme poté předali útulku. Chtěli jsme si nějakého pejska zkusit i vyvenčit, ovšem v čas kdy jsme tam byli jsme nemohli, takže jsme se šli projít do města, odkud jsme potom šli zpět do školy. Myslím si, že za celý Školní parlament můžu říct, že jsme si akci moc užili, a těšíme se na další.

DĚKUJEME VŠEM LASKAVCŮM ZA PIŠKOTY!
Za 9.B Jonáš Mojcher