Dnes je Středa 19.12.2018 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

3. schůzka Školního parlamentu
Autor: 9.B, četlo 631 lidí, 2018-11-23 20:40:44
Dne 21.11.2018 se potřetí sešli členi Školního parlamentu. Chyběla jenom 5.C. Na schůzi se řešilo především Adventní odpoledne, na které všechny žáky a jejich rodiče zveme. Adventní odpoledne se bude konat 4. prosince od 14:00, program bude velmi pestrý. Jako každý rok se můžete těšit na Adventní jarmark, kavárnu, dílny, diskotéku pro 2. stupeň, školní kapela Nádrž a mnoho dalšího. Kromě tohoto programu jsme pro vás připravili i pár novinek. Součástí adventních oslav bude i soutěž o nejlepší vánoční cukroví. Soutěžícím může být jakýkoliv žák, stačí upéct jeden druh cukroví, které příští týden předá svému třídnímu učiteli v krabičce, na které bude napsáno jeho jméno, přímení a třída. Cukroví poté ochutná porota, a v rámci adventního odpoledne v 15:35 budou v hale školy vyhlášeny výsledky. Vítězové budou vyhlášeni ve dvou kategoriích: nejkrásnější a nejchutnější cukroví. Dále bychom chtěli informovat o akci "Daruj třídě novou knihu". Každý ochotný rodič zakoupí knihu a daruje jí konkrétní třídě, děti si pak budou knížky číst a v ideálním případě si je budou doporučovat navzájem. Pokud si nevíte rady s výběrem knihy, na adventním jarmarku si na naší žádost rozloží knižní "stánek" paní Troupová u knihkupectví Expedice. Zakoupenou knihu pak ponecháte ve škole s označením, do jaké třídy má "doputovat". Jako další se bude na Adventním odpoledni konat také Bleší trh. Prosíme všechny, aby trh podpořili a přinesli nepotřebné věci (hračky, hrnečky, svícny, ozdoby, skládačky, suvenýry, tašky...), které ještě mohou udělat radost někomu jinému do kabinetu ČJ v 1. patře - číslo dveří 43. Za všechny věci, co se do školy dostanou, děkujeme. Jako poslední se na Adventním odpoledni bude po celou dobu nacházet sbírka pro Karolínku Böhmovou. Toto léto v srpnu náhle ochrnula na pravou stranu těla a přestala komunikovat. Maminka musela zcela přestat pracovat a teď se musí o Karolínku starat. Musí chodit na rehabilitace které jsou finančně náročné a proto bychom chtěli alespoň nějakou částkou rodině pomoci. Děkujeme za každou korunu, kterou přispějete.

Za 9.B Jonáš Mojcher

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 269476, za uplynulou hodinu: 359076, Vaše IP: 54.236.230.108