Dnes je Úterý 18.6.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Olšina 6.B
Autor: 6.B, četlo 3561 lidí, 2018-11-28 15:23:58
1.10.- 2.10.2018 se konal náš stmelovací pobyt na Olšině. Bylo deštivé počasí, ale nijak nás to neodradilo. Jeli jsme vlakem 31 km do Hodňova, kde jsme vystoupili. Dále jsme museli jít 1,8 km pěšky na Olšinu. Hned po příchodu jsme hráli různé hry, poté šli dovnitř na pokoje vybalit si věci. Naší každodenní činností na pobytu bylo chodit do "komunitního kruhu", kde se musela dodržovat určitá pravidla. Tam jsme se svěřovali, seznamovali, tvořili atd.
Snídani, oběd a večeři jsme měli ve velké jídelně, vařili tam výborně. První den večer za námi přijeli rodiče. Pro ně jsme si připravili tři pohádky, které jsme jim zahráli. Druhou aktivitou s rodiči byla hra ve tmě venku na louce. Účelem pobytu bylo, abychom se stali nejlepší partou a přijali mezi sebe i nové spolužáky.
Všichni jsme si to náramně užili.
Adriana Hanušová 6.B

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 16906, za uplynulou hodinu: 450291, Vaše IP: 54.242.25.198