Naše partnerská škola

Dne 28. 11. jsme navštívili naši partnerskou školu v Hauzenbergu. Oplatili jsme jim tak jejich říjnovou návštěvu tady u nás v Českém Krumlově. V Hauzenberské škole si pro nás připravili různé aktivity. Holky trénovaly taneční choreografii a kluci hráli stolní tenis a fotbal. Jelikož nám všem po těchto aktivitách vyhládlo, šli jsme do školní jídelny, kde nás čekalo občerstvení. Poté jsme jeli společně s Němci do Pasova. Tam jsme po skupinkách hledali s našimi průvodci kešky. Když naše hledání skončilo, dostali jsme za odměnu hodinový rozchod. Po rozchodu jsme celí unavení, najezení a šťastní nasedli do autobusu a jeli domů. Všichni jsme si výlet moc užili a těšíme se na další setkání, které proběhne příští týden 13. 11., kdy v rámci Dne Evropy společně vystoupíme právě s tanečním vystoupením, které jsme trénovaly.
Anna Zegermacherová 9.A

Partnerská školaPartnerská školaPartnerská školaPartnerská školaPartnerská školaPartnerská školaPartnerská školaPartnerská školaPartnerská školaPartnerská škola