Lyžařský výcvik 7. C a 7. A

Vše začínalo 13.1. v neděli, když jsme se sešli na vlakovém nádraží v Českém Krumlově před 16:00 a jeli na Lipno nad Vltavou. Po příjezdu jsme naložili zavazadla do auta a šli nahoru do našeho pensionu. Zde jsme se ubytovali a šli na večeři, pak do pokojů, udělat si hygienu a spát. Ráno většina vstávala okolo 7:00 a šli na snídani. Po snídani jsme se převlékli a šli lyžovat. Na lyžování jsme byli rozděleni na 3 skupiny - zelení, oranžoví a růžoví. Zelení a oranžoví byli lepší skupiny a růžový začátečníci. Po ranním lyžování jsme šli na oběd. Ze svahu a na svah jsme se dopravovali autobusem. Dali jsme si oběd a pak na pokoji trávili polední klid. Po něm nás zase čekalo lyžování. Po něm jsme se na penzionu převlékli a vychutnali jsme si večeři. Následovala hodinka klidu, po které vždy následovala nějaká zábava - třeba hudební kvíz. Pak jsme udělali hygienu a šli spát. Takhle to bylo i v úterý. Ve středu jsme šli ráno zase lyžovat, ale odpoledne jsme šli plavat. Po cestě jsme se stavili v cukrárně. Pak jsme dvě hodiny plavali a vrátili se na penzion.

Ve čtvrtek jsme měli místo klasického ranního lyžování závody ve slalomu. Každý jel dvě jízdy. Bohužel se to někomu nepovedlo a třeba vůbec závod nedojeli. Po závodech jsme se vydali zpět na penzion a zbytek dne probíhal jako většina předešlých. Ve čtvrtek nám řekli výsledky závodu. Za dívky byla první Alena Procházková a za chlapce Patrik Fuciman. V pátek bylo poslední lyžování. Lyžovali jsme pouze dopoledne. Nějací lidé z oranžové skupiny mohli lyžovat se zelenými, konkrétně Jirka, Zbyněk, David, Petra a Tereza. Po lyžování jsme se vydali na penzion, kde jsme se najedli a poté se vydali k autobusu, kterým jsme se dostali zpět do Č. Krumlova.

Tohle by bylo "kratší" shrnutí lyžařského kurzu 7. C a 7. A.

Napsali Petra Mrhalová a David Macháček.

Lyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. ALyžák 7. C a 7. A