Dnes je Sobota 23.2.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Rodilý mluvčí Alex z USA
Autor: Markéta Syllová, četlo 580 lidí, 2019-01-29 12:39:32
Od září dochází do naší školy pravidelně rodilý mluvčí anglického jazyka. Jmenuje se Alex, pochází ze státu Michigan v USA a každý měsíc vede hodiny angličtiny na prvním stupni. Výuku s Alexem si zatím vyzkoušely třídy 4.A,4.B,4.C,5.A a 5.D. Ze tříd 5.D se nám sešlo několik ohlasů na hodiny s Alexem:
"V hodině s Alexem bylo super jak nám dal kvíz odkuď je, jestli má domácího mazlíčka a podobně. Také nová slovíčka jak když něco srandovního uděláme tak to zopakuje a všichni se smějí nebo tímové hry a jak je celou hodinu srandovní"
"Hodina s Alexem se mi moc líbila protože jsme hráli různý hry. Ale nejvíc se mi líbilo jak nás vždycky rozesmál. A taky se mi líbilo jak nám schoval ty zvířata a mi jsme je museli hádat."
"Na hodině s Alexem se mi líbí, že si můžeme popovídat s rozeným angličanem. Vymýšlí skvělé hry."
"Líbí se mi, že se s ním něco naučíme a zároveň si zahrajeme něaké hry. Je zajímavé mluvit s někým kdo je z Ameriky"
"I když hrajeme hry tak se vlastně učím takže je super."

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 70084, za uplynulou hodinu: 40, Vaše IP: 54.210.61.41